User blog-kulinarny

Member for: 2 years (since May 2, 2020)
Type: Registered user
Full name: Przez żołądek do serca
Location: Warszawa
Website: https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/
About: Twój cel jest jeden - zjeść dobrze w restauracji? Sprawdź naszego bloga i przeczytaj czy restauracja którą chcesz wybrać jest dobra dla Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce kulinarnej przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy chcą odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie recenzje na temat dań ,które zamówiliśmy w lokalach w Małopolsce, Polsce i za granicą. Najcięższym etapem jedzenia na mieście jest wybór restauracji, a zamawiając posiłki nie warto oszczędzać w środkach. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię polską - ważna dla nas jest każda popularna restauracja, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w restauracjach i je recenzujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Nieraz zdarza się, że opinie publikowane w Internecie są fakeowe i wykupione. Nasze wpisy są w stu procentach autorskie, nie dostajemy pieniędzy za opublikowanie recenzji.

Masz swoją jadłodajnię, która jeszcze nie znalazła się na naszej stronie? Napisz do nas na wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na stronie. Przyjedziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy też artykuły o częstych problemach polskich użytkowników internetu. Znajdziesz tu wpisy o tematyce takiej jak: jak układać sztućce po posiłku jak również nasze propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby widnieć na blogu przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Odwiedź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go śledzić cały czas!

Activity by blog-kulinarny

Score: 10 points (ranked #13,133)
Questions: 0
Answers: 0
Comments: 0
Voted on: 0 questions, 0 answers
Gave out: 0 up votes, 0 down votes
Received: 0 up votes, 0 down votes